TOP5 najpiekniejszych dolnośląskich wiosek GŁOSOWANIE

Ratowice – leżą nad Odrą we wschodniej części powiatu wrocławskiego. Przed wojną ściągali tu na weekendy mieszańcy Breslau – w Ratowicach działały świetlice, restauracje, była też kręgielnia. Dziś to także popularne miejsce na wypady i spacery – cenią ją wędkarze i rowerzyści, a także miłośnicy przyrody – w dolinie Odry ustanowiono obszar NATURA 2000. Przez wieś biegnie ścieżka historyczna z 10 tablicami, które pokazują dawne życie Ratowiczan. 

Radio Wrocław umieściło  nasze Ratowice w gronie pięciu najciekawszych miejscowości Dolnego Śląska! Cieszymy się, że wśród wielu wspaniałych miejscowości naszego regionu zostaliśmy zauważeni. To dla nas ogromny zaszczyt, radość, a jednocześnie motywacja i zobowiązanie.

Wśród tych pięciu miejscowości Państwo możecie wybrać tę najciekawszą. Wprawdzie nie ma nagród, ale miło byłoby zdobyć taki tytuł. Codziennie można oddać jeden głos, oczywiście bezpłatnie. Głosowanie trwa do 1 maja. Mamy się czym pochwalić w naszej gminie, więc podzielmy się tym ze wszystkimi  Dolnoślązakami. Wasze głosy na pewno nam w tym pomogą. Z góry dziękujemy i zapraszamy do pięknych Ratowic!

https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/106936/TOP5-najpiekniejszych-dolnoslaskich-wiosek-GLOSOWANIE?fbclid=IwAR3fh6axsmMi_KQUWnr9cnb94O9Xug6UvSTJsVxeycfFoi4uBhX5uwbvXWU 

Post Author: Marcin