Dziękujemy!

Bardzo serdecznie dziękujemy tym, którzy spontanicznie i szybko  zaangażowali się w akcję wyposażania mieszkańców w maseczki dla  naszego bezpieczeństwa. Dziękujemy więc przede wszystkim za  błyskawiczne działania organizacyjne naszemu Sołtysowi Jarosławowi Jagielskiemu. Dziękujemy także  za bezinteresowne dostarczenie sporej ilości porządnych materiałów Barbarze Kowalczuk i Mateuszowi Jagielskiemu oraz Marii Kret, Krystynie Buczak,  Beacie Jagielskiej, Henryce Hrynkiewicz, Renacie Bilewskiej. Dziękujmy wspaniałym paniom, za uszycie nam masek: Agacie Wojtaszewskiej, Wiesławie Radlak, Teresie Kruczkowskiej, Iwonie Fuchs, Monice Karpinka, Marii Karpinka, Bernadecie Migo, Dziękujmy za Wasz czas i bezinteresowne zaangażowanie. To wspaniałe, że w trudnych sytuacjach Ratowiczanie potrafią się mobilizować i tworzyć zgraną,  zaangażowaną społeczność.
Dzięki Wam dostarczyliśmy bezpłatnie już kilkaset maseczek mieszkańcom Ratowic i innych miejscowości, przekazaliśmy też maseczki sprzedawcom i obsłudze kilku sklepów, a także jednemu z wrocławskich szpitali i hospicjum.
Wszystkich, którzy jeszcze chcą bezpłatnie otrzymać taką wielorazową maseczkę prosimy  o kontakt z sołtysem, lub o zgłoszenie takiej potrzeby w sklepach. Należy  jednak pamiętać, że taką maseczkę trzeba  po każdym użyciu dokładnie dezynfekować.

Wkrótce zostaną nam także dostarczone maseczki zakupione przez Urząd Gminy Czernica.

Post Author: Marcin