Zumba Fitness w Ratowicach!

 

Zumba Fitness to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo po zajęciach. To intensywny trening, podczas którego angażujemy do pracy wiele grup mięśniowych, a co za tym idzie spalamy dużą liczbę kalorii.
Zumba Fitness jest zdecydowanie dla każdego, bez względu na wiek, płeć, umiejętności taneczne czy kondycję fizyczną. Jest bardzo łatwa do naśladowania. Każdy może dostosować intensywność ruchów do swoich możliwości, aby czuć się komfortowo.
Już od dwóch lat odbywają się w ratowickiej świetlicy systematyczne zajęcia zumby dla pań i panów. Niezmiennie cieszą się one dużym zainteresowaniem głównie mieszkanek gminy. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowaną instruktorkę Katarzynę Wojdyła. Dzięki staraniom Towarzystwa Przyjaciół Ratowic są dofinansowane z budżetu Gminy Czernica. Zapraszamy na treningi przy latynoskiej muzyce wszystkich mieszkańców gminy Czernica (mamy dużą salę) w każdy poniedziałek i środę o godz. 19.45 do świetlicy w Ratowicach i to bez konieczności wcześniejszych zapisów . Zumba Fitness przeobraża trening fitness we wspaniałą zabawę!
Katarzyna Wojdyła

Post Author: Marcin