Ratowice Aktualności

jaroslaw-jagielski 0

Komunikacyjna zadyszka

Koniec roku szkolnego. Sezon urlopowy. Wszyscy myślimy o wakacjach.  Jest szansa, że odpoczniemy nieco od korków Wrocławia i  spóźnionych autobusów. Jednak problem z komunikacja publiczną od kilku lat raczej nasila się,  niż słabnie.  Zwłaszcza,...

spotkanie_po_latach_pani_wisniewska 0

Spotkanie po latach

Szkoła Podstawowa w Ratowicach w tym roku obchodzi swój Jubileusz 70 lecia. Z tej okazji zaplanowano cykl konkursów historycznych i spotkań z absolwentami i byłymi nauczycielami szkoły.

Jubileusz TPR 0

Jubileusz TPR

Towarzystwo Przyjaciół Ratowic obchodzi swoje dziesięciolecie. Ta ostatnia dekada to w życiu Ratowic dekada ogromnej aktywności mieszkańców, integracji i zaangażowania, szukania nowych możliwości. To wiele działań, ale także wiele osiągnięć.

Unijne jabłka 0

Unijne jabłka

Mieszkańcy Ratowic mieli już dwukrotnie możliwość skorzystania z darmowych jabłek, które trafiły do nas ze środkowej Polski, dzięki staraniom fundacji POTRAFIĘ POMÓC.

Piknik rodzinny 11.06.2016 0

Piknik rodzinny 11.06.2016

Zapraszamy serdecznie na impreze zorganizowaną z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca która odbędzie się 11 czerwca 2016 w godz. 14.00 – 18.00 na boisku szkolnym.